Wiele osób wierzy w mit, że medycyna estetyczna nieodzownie łączy się z całkowitą zmianą naturalnego wyglądu twarzy i ciała. Okazuje się jednak, że jest to tylko bezmyślnie powielany stereotyp, który powstrzymuje wielu pacjentów przed skorzystaniem z możliwości pozbycia się największych kompleksów. Czy istnieje złoty środek pomiędzy medycyną estetyczną a naturalnym pięknem? Odpowiadamy!

Zabiegi o małej inwazyjności

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że medycyna estetyczna nie jest tym samym, czym chirurgia plastyczna. Oznacza to, że większość zabiegów przewiduje wprowadzanie zmian w bezinwazyjny sposób.

Zabiegi takie jak peeling chemiczny, kwas hialuronowy, laseroterapia czy mezoterapia igłowa pozwalają na poprawę wyglądu bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane operacje. Większość z nich musi jednak zostać wielokrotnie powtórzona podczas zaplanowanej serii wizyt, dzięki czemu efekt pojawia się stopniowo, poprzez widoczne, ale subtelne zmiany!

Wybór odpowiedniej kliniki

Jeśli marzysz o naturalnych efektach zabiegów, to kluczowym elementem do osiągnięcia zadowalających i naturalnych rezultatów będzie odpowiednia klinika medycyny estetycznej, taka jak znajdująca się w Łodzi klinika Tazbir –  https://tazbirclinic.com.

Czeka tam na Ciebie wykwalifikowana kadra oraz rozbudowana oferta zabiegów, które wykonywane są przy pomocy innowacyjnych metod i najnowszych technologii. Każdy zabieg poprzedzony jest profesjonalną i kompleksową konsultacją, podczas której lekarz rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci wybrać najlepszą metodę osiągnięcia wymarzonych rezultatów!

Nowoczesna medycyna estetyczna

Nowoczesna medycyna estetyczna cechuje się też nieustannym rozwojem. Rok w rok pojawiają się coraz bardziej innowacyjne technologie, które pozwalają osiąganie lepszych, precyzyjnych efektów. Doskonałym przykładem jest wykonywany w klinice Tazbir zabieg EMFACE – nieinwazyjna metoda pozwalająca na odmłodzenie cery oraz poprawę owalu twarzy.

Laseroterapia i ultradźwięki pozwalają na osiąganie przewidywanych, ale też naturalnych efektów, w większości przypadków bez konieczności rekonwalescencji. I co najważniejsze, większość zabiegów można wykonać niezależnie od płci i wieku – mogą działać profilaktycznie lub skutecznie usuwać oznaki starzenia się skóry.

Medycyna estetyczna – nie tylko botoks!

Chociaż słysząc „medycyna estetyczna” duża część społeczeństwa myśli o nie najlepiej wykonanym botoksie, jest to tylko jeden z wielu zabiegów znajdujących się w ofercie kliniki medycyny estetycznej takiej jak Tazbir.

Do takiego miejsca możesz udać się z niemal każdym kompleksem – w tym z bliznami jak i przebarwieniami, czy chęcią pozbycia się opadającej powieki. Pozbycie problemu w wielu przypadkach wiąże się z przywróceniem dawnego wyglądu – dzięki temu można cieszyć się subtelną poprawą, która podkreśla naturalne piękno, zamiast je zmieniać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *