Zewnętrzny kaseton reklamowy

Dobrą reklamę cechuje dostępność i przejrzystość przekazu. Bardzo ważne jest nie tylko by znaleźć odpowiednie miejsce, ale także skusić przechodnia jasnym i klarownym wyrazem reklamy przestrzennej. Kasetony to najpopularniejsze narzędzia reklamy. Są kasetony podświetlane, kasetony tłoczone, kasetony podświetlane i inne rodzaje. Logo firmy i hasło reklamowe to podstawa każdego kasetonu podświetlanego. Przykuwają uwagę kolorem oraz kształtem. Podobnym środkiem wyrazu reklamy są różnego typu litery przestrzenne, które także mogą być podświetlane. To drugie obok kasetonów bardzo popularne rozwiązania reklamowe. Litery możemy spotkać na wielkich placach przed galeriami handlowymi ale nie tylko tam. Wszystko zależy od projektu reklamy. To czy ją zauważymy np. pylon świetlny, czy zareagujemy na taką formę reklamy zależy od tego w jaki sposób zostanie nam przedstawiona.

Jak reagujemy na reklamy świetlne?

Reklamy świetlne dodają kolorytu miastu i są jego dekoracją. Reklama świetlna, szyldy, tablice reklamowe możemy spotkać na każdym kroku. Kojarzymy je z konkretnymi miejscami i firmami.  Pylony wolnostojące zachęcają nas do odwiedzin hotelu czy do skorzystania z usług wielkich biurowców. Szyldy i pylony świetlne wskazują często kierunek do danego miejsca. Reklama bywa także świetnym drogowskazem, wkomponowując się tym samym w klimat miasta. Warto zaprojektować ją dobrze, by nasi potencjalni odbiorcy, czyli przyszli klienci, mogli trafić do danej firmy. Istnieje wiele firm, które trudnią się projektowaniem reklam, jest też grupa firm, wśród której znajdziemy profesjonalne studio graficzne. Specjaliści od reklamy przestrzennej z pewnością przygotują odpowiednią oprawę dla naszej firmy w postaci reklamy świetlnej.

Uliczna tablica reklamowa

Ludzie często nie skupiają swojej uwagi na reklamie, dlatego jej podświetlenie służy przyciągnięciu uwagi potencjalnego klienta. Reklama LED będzie więc jedną z lepszych opcji, a jednocześnie jedną z trwalszych. Dodatkowym atutem takiej reklamy będzie też jej widoczność, nie tylko za dnia, ale też w nocy. Taka reklama jest widoczna z daleka i można ją bez problemu odczytać, nawet nie podchodząc zbyt blisko. Należy także pamiętać, by się czymś wyróżniała. W dzisiejszych czasach widoczna jest duża konkurencja, jeśli chodzi o reklamy świetlne, warto więc postawić na coś wyjątkowego, wyróżniającego nas na tle innych reklam. Może to być coś zaskakującego, co przyciągnie uwagę, np. zmieniające się barwy, interaktywność.

Przy tworzeniu reklamy trzeba pamiętać, by nie była ona długa, im krócej – tym lepiej. Ludzie w dzisiejszych czasach rzadko kiedy mają czas, by przeglądać reklamy. Warto więc zainwestować w krótki, acz interesujący przekaz. Uwagę zapewni podświetlenie, a krótka, ciekawa treść zapewni zapamiętanie przekazu.

Reklama świetlna jest więc zdecydowanie wyróżniająca się na tle innych, klasycznych reklam i przyciąga swoim wykonaniem uwagę i wzrok niejednego przechodnia.Warto zainwestować w taki rodzaj reklamy, by jeszcze bardziej zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *