zdjęcie z polaroida

Każdy wielbiciel gadżetów fotograficznych, taki jak ja, ciągle śledzi nowinki i to co pojawia się na polskim rynku. W końcu nie każda okazja jest odpowiednia aby nosić ze sobą ciężką lustrzankę razem z dodatkowymi obiektywami. A telefon wiadomo nie nadaje się na każdą okazję. O tym wiedzą Ci, którzy próbowali kręcić przejażdżki rowerem.

Dla aktywnych fotografów żadną nowością nie są kamery sportowe. Ostatnio na rynku aparatów fotograficznych to one zyskują coraz większe rzesze fanów. Jeżdżenie na rowerze czy wspinaczka do tej pory nie były idealnymi warunkami do kręcenia filmów. Sprzęt taki jak GoPro razem ze statywem sprawi, że bez problemu uwiecznimy nasze wyczyny. I nie musimy się obawiać o niską jakość takich filmów, bo obecnym standardem jest już jakość FullHD czy 4k. Nawet jeśli chodzi o prosty sprzęt z typu kamera sportowa.

Polaroidy wracają do łask

O wiele bardziej gadżeciarskimi nowościami są powracające do łask polaroidy. Aparaty, które w kilka sekund wydają nam wydrukowane zdjęcie są coraz powszechniejsze w sklepach fotograficznych. Modele takich aparatów fotograficznych świetnie się sprawdzają kiedy chcemy mieć zdjęcie bez zbędnego wywoływania. A w najnowszych typach tego sprzętu jest też opcja zapisu zdjęć na karcie pamięci więc nie trzeba się martwić o jedną kopię zdjęcia. Sam papier dedykowany do polaroidów też jest o wiele łatwiej dostępny teraz niż chociażby 5 lat temu.

Oj my gadżeciarze czasem nie potrafimy się powstrzymać. Widzę to w szczególności po sobie, gdy nie mogę się oprzeć przed kupnem chociażby nowego filtru. A o reszcie nowości sprzętowych czy gadżetach wolę już nie wspominać. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *