stolik kawowy

Nie może zabraknąć go w żadnym domu. Jego ponadczasowa funkcja pozwala mu przebić się w natłoku mebli. Uwielbiany przez panie domu i zapracowanych mężczyzn. Stolik kawowy, bo o nim tu mowa. Mimo swojego tradycyjnego przeznaczenia, zachwyca kształtem. Obecnie nie musi on stać jedynie w salonie i służyć do picia kawy. Zaczyna być wielofunkcyjny, bardziej ozdobny. Można na nim trzymać książki lub gazety. Możliwe to jest, dzięki specjalnie wbudowanemu koszykowi. Często posiada bogate zdobienia i kolorowe wykończenia. W wielu przypadkach zaprojektowany został z myślą o nowoczesnym designie. Dlatego zachwyca wymyślnym, asymetrycznym kształtem. Dobrze sprawdzi się zarówno w biurze, jak i domowym zaciszu. Niezależnie czy lubimy styl minimalistyczny, czy wręcz przeciwnie kochamy ozdoby i przepych. W dzisiejszych czasach każdy znajdzie idealny stolik dla siebie.

Najnowsze trendy w dekoracji wnętrz.

Powszechnie wiadomo, że nie warto ślepo podążać za trendami. Mimo to, projektując wnętrze wokół siebie powinniśmy wziąć inspiracje ze światowych trendów w upiększaniu mieszkania. Oto kilka najważniejszych pomysłów na ten sezon;

  • styl minimalistyczny- co za dużo to nie zdrowo. Ta dewiza powinna przewodzić najnowszemu designowi do biura. Meble w tym stylu są odzwierciedleniem elegancji i szyku.
  • Niezwykłe kształty – jeśli cenimy oryginalne rozwiązania, to nie powinien nas dziwić nowoczesny stolik kawowy na kółkach lub w wymyślnym wzorze.
  • Folk – ten trend widać nie tylko w stolarstwie, ale i modzie. Od kilku sezonów powrót na wieś jest bardzo wskazany.

W jaki sposób zaprojektować własny mebel?

Wiele sklepów oferuje możliwość zbudowania stolika, biurka lub innego mebla, tak jakbyśmy sami tego chcieli. Dobrze, jeśli składając zamówienie przedstawimy własnoręcznie narysowany projekt. Zdecydowanie ułatwi to pracę stolarzowi lub innej firmie meblowej.  Warto uwzględnić w nim dokładne wymiary oraz skale, co do rozmiaru pokoju. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalne wnętrza oraz nie chcą, by ich meble mógł mieć każdy. Można w ten sposób pokazać swoje indywidualne i niezwykle kreatywne podejście do projektowania wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *