Coraz częściej spotykane w miejscach użyteczności publicznych, baterie bezdotykowe zyskują coraz więcej zwolenników, którzy decydują się na ich instalację również w gospodarstwach domowych. Jednak baterie kuchenne bezdotykowe, to nie jedyne dostępne rozwiązanie typu smart z zakresu baterii do kuchni. Czytaj dalej, a poznasz również inne możliwości, a także dowiesz się jakie korzyści wynikają z ich zastosowania!

Baterie kuchenne z podłączeniem do filtra

Jednym z najprostszych i najczęściej wybieranych rozwiązań są baterie do kuchni z podłączeniem do filtra. Jest to rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. Pozwala zaoszczędzić miejsce w kuchni, które normalnie zajmowałby zbiornik filtrujący.

Wybierając taką baterię, nie musisz już inwestować w kolejne butelki wody do picia, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze, a także dokładasz swoją cegiełkę do ochrony środowiska, ponieważ nie przyczyniasz się do powiększania sterty plastikowych opakowań na wysypiskach śmieci.

Przefiltrowaną wodę, jak i tą z wodociągów, możesz bez problemu czerpać z jednej baterii, a dodatkowym atutem tego rozwiązania jest osobna wylewka w baterii dla wody przefiltrowanej.

Innym rozwiązaniem są baterie tylko do wody filtrowanej. W przeciwieństwie do wcześniej wymienionych modeli, wyposażone są tylko w jedną dźwignię.

Baterie smart 3w1 i 4w1

Na rynku możemy również spotkać wielofunkcyjne baterie do zlewów 3w1 i 4w1. Baterie te nie tylko dają użytkownikom dostęp do wody z sieci wodociągowej oraz wody przefiltrowanej, gotowej do spożycia, ale także do… wody wrzącej! Co daje takie rozwiązanie?

Filtrowaną, wrzącą wodę możesz wykorzystać do przygotowania gorących napojów, takich jak kawa czy herbata, dla siebie czy dla swoich gości. Dzięki temu zyskujesz na czasie, ponieważ nie będziesz musiał czekać, aż woda się zagotuje w tradycyjny sposób. Na zawsze będziesz mógł również pożegnać czajnik, bo smart baterie zastąpią go bez problemu!

Ze względów praktycznych i bezpieczeństwa, baterie 3w1 i 4w1 zostały również wyposażone w dodatkową dźwignię służącą do mieszania wody gorącej z zimną, żeby użytkownik nie uległ przypadkowemu poparzeniu.

Baterie kuchenne 4w1, dostępne między innymi w https://comitor.pl, posiadają podświetlany przecisk dotykowy, którym uruchomisz strumień wody, jeśli akurat masz np. zajęte ręce i nie miałbyś możliwości, aby skorzystać z dźwigni.

Proste rozwiązania w każdej praktycznej kuchni

Poszukując praktycznych baterii do kuchni, warto także zwrócić uwagę na proste rozwiązania. Chociaż żyjemy w czasach, gdzie baterie z ruchomą wylewką stały się już normą, to wylewki wyciągane wciąż przez niektórych są traktowane jak zbyteczny gadżet. Tymczasem jest to rozwiązanie praktyczne i wygodne, często pomagające nawet oszczędzić czas.

Wyciągana wylewka nie tylko daje możliwość dotarcia w każdy zakamarek zlewozmywaka, ale także dzięki niej bez problemu napełnisz np. duży garnek, który nie mieści się w zlewie!

Kolejne rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie, której marzeniem był zlewozmywak umieszczony tuż przy oknie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie będziesz już musiał rezygnować z otwierania okna, ponieważ na rynku dostępne są podokienne baterie, które po prostu można składać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *